13. Listopad 2016

Godišnji izlet polaznika Učilišta za treću životnu dob

Polaznici Učilišta za treću životnu dob, koje već 13 godina djeluje pri Odjelu obrazovanja odraslih POU „Ante Babić“ Umag, posjetili su tršćanski dvorac Miramare. Posjet je to koji se tradicionalno organizira na početku svake školske godine, za polaznike svih mnogobrojnih programa umaškog Učilišta za treću životnu dob. Cilj putovanja je upoznavanja povijesnih znamenitosti, kroz neformalno učenje, druženje i međusobno upoznavanje polaznika te najava programa koje Učilište nudi u novoj školskoj godini.

Godišnji izlet je za sve polaznike Učilišta za treću dob besplatan, a financiran je sredstvima Grada Umaga i Istarske županije, iz Programa javnih potreba u zdravstvu i socijalnoj skrbi za 2016. godinu.