30. Ožujak 2023

Uspješno završeni napredni tečajevi talijanskog jezika

U siječnju je nastavljena provedba neformalnih, naprednih tečajeva talijanskog jezika za 2 grupe polaznika. Tečajevi su organizirani za djelatnike Osnovne škole "Marija i Lina", Dječjeg vrtića "Duga" i Dječjeg vrtića "Girotondo". Tečajeve, u trajanju od 50 nastavnih sati po grupi, u cijelosti je financirao Upravni odjel za talijansku nacionalnu zajednicu i druge etničke skupine Istarske županije.

Podjela uvjerenja uspješnim polaznicama održana je u ponedjeljak, 27.3. i četvrtak, 30.3. godine u prostoru Učilišta. Čestitamo svim polaznicama na trudu i postignutim rezultatima te posebno zahvaljujemo dragoj suradnici Učilišta Umag, profesorici Tariti Štokovac na izvrsnoj suradnji.

Si sono conclusi con successo i corsi avanzati della lingua italiana per i dipendenti della Scuola elementare "Maria e Lina", della Scuola materna e asilo nido "Arcobaleno" e della Scuola materna italiana "Girotondo".

I corsi sono stati finanziati dall'Assessorato amministrativo alla Comunità Nazionale Italiana e altri gruppi etnici della Regione Istriana. Congratulazioni a tutte le partecipanti e un ringraziamento particolare alla professoressa Tarita Štokovac.