EU Projekti

13. Ožujak 2019

Uspješno dovršene aktivnosti Kluba RINI.ME

U srijedu 13.3. uspješno su dovršene aktivnosti Kluba podrške pri zapošljavanju RINI.ME, koje su se u Učilištu Umag provodile od 5.2. u okviru projekta "Istarska mreža znanja".

Podsjećamo da je cilj Kluba RINI.ME bio raditi na osnaživanju, informiranju i savjetovanju sudionika za planiranje osobnog puta aktivnog nastupa na tržištu rada. Klub se odvijao kroz niz grupnih i individualnih susreta, u opuštenoj i radnoj atmosferi, uz stručno mentorstvo gđe. Lane Načinović iz Instituta za razvoj tržišta rada. Provedene aktivnosti bile su besplatne za sve korisnike uz dodatnu mogućnost besplatnog sudjelovanja u programima obrazovanja odraslih, poput montera optičkih tehnologija i marketinga društvenih mreža.

Projekt „Istarska mreža znanja“ provodi Diopter - otvoreno učilište u suradnji s partnerima: Pučkim otvorenim učilištem Labin, Pučkim otvorenim učilištem „Ante Babić“ Umag, Ekonomskom školom Pula, Udrugom ZUM i Institutom za razvoj tržišta rada. Projekt se financira u sklopu Poziva: „Lokalne inicijative za poticanje zapošljavanja – faza III“.

Mercoledi` 13 marzo si sono concluse le attivita` del Club RINI.ME, iniziate il 5 febbraio e tenutesi presso l' UPA di Umago nell' ambito del progetto europeo "Istarska mreža znanja". Il coordinatore del progetto e` Diopter - universita` aperta di Pola in collaborazione con i partner: l' UPA "Ante Babić" Umago, l' UPA di Albona, la Scuola superiore di economia di Pola, l' Associazione ZUM e l' Istituto per lo sviluppo del mercato del lavoro.