15. Rujan 2017

Vrata kina otvaramo matinejom Emoji filma i večernjom projekcijom hita Ono!

U subotu, 16. 09. 2017., očekuju nas dvije kino projekcije!

10:00 sati za najmlađe igra "Emoji film", a u 19:00 sati hit koji trenutno puni svijetska i domaća kina "ONO".

Ulaznice se mogu rezervirati na www.kinoumag.hr.

Rezervirane ulaznice, kao i one u slobodnoj prodaji, mogu se preuzeti sat vremena prije predstave na blagajni kina.
Ulaznice je potrebno preuzeti najkasnije 15 minuta prije početka projekcije.

Dobrodošli! Benvenuti!

EMOJI FILM

ŽANR: animacija / komedija / avantura
TRAJANJE: 91 min
IZVORNO IME: The Emoji Movie
REDATELJ: Tony Leondis
ULOGE: Patrick Stewart, T.J. Miller, Jennifer Coolidge
SADRŽAJ: EMOJI FILM otključava nikad prije viđene tajne svijeta unutar vaših pametnih telefona. Skriven duboko između tekstualnih aplikacija nalazi se Tekstopolis, užurbani grad u kojem žive svi vaši omiljeni emotikoni nadajući se da će jednoga dana upravo njih za korištenje izabrati vlasnik mobitela. U ovom svijetu, svaki emotikon ima samo jedan izraz lica – osim Genea, veselog emotikona koji je rođen bez filtera, a koji zbog toga na puno više načina može izraziti svoje trenutno raspoloženje. Odlučan u nakani da postane “običan” poput ostalih emotikona, Gene zatraži pomoć svojeg snalažljivog najboljeg prijatelja Hi-5 i poznatog razbijača šifri Jailbreaka. Njih trojica zajedno će otići na epsko putovanje kroz niz telefonskih aplikacija kako bi pronašli Kod kojim će pokušati “popraviti” Genea. Ali kada samom telefonu zaprijeti puno veća opasnost, sudbina svih emotikona ovisit će o ovoj trojici nenadanih heroja koji će pokušati spasiti vlastiti svijet od… Brisanja.

ONO

ŽANR: horor
TRAJANJE: 135 min
IZVORNO IME: It
REDATELJ: Andrés Muschietti
ULOGE: Bill Skarsgard, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard
SADRŽAJ: Kada počnu nestajati djeca iz gradića Derry, Maine, grupa djece će se suočiti sa svojim najvećim strahovima kada će se morati suočiti sa zločestim klaunom Pennywiseom, čija povijest nasilja i ubojstava datira daleko u prošlost.

NAPOMENA: Prikazivanje nije dozvoljeno djeci mlađoj od 16 godina bez pratnje roditelja.

CJENIK

2D projekcije
Redovna cijena ulaznice 25,00 kn
Djeca do 7 godina 15,00 kn