15. Studeni 2018

Start-Up akademija u Umagu

U razdoblju od 20.-22.11. u Umagu će se održati Start-Up akademija, zanimljiv trodnevni program za poduzetnike i sve one koji to žele postati. Radionice su besplatne i zato nemojte propustiti priliku, požurite s prijavom!

27. Rujan 2018

UPISI / ISCRIZIONI šk.g. 2018/2019 - OTVORENE PRIJAVE NA SVE PROGRAME!

22. Kolovoz 2018

Prijave na sve obrazovne programe za šk.g. 2018/2019. - USKORO!

11. Lipanj 2018

Svečana dodjela završnih svjedodžbi srednjoškolskog obrazovanja

U petak 08.06. u prostorijama umaškog Učilišta održana je svečana podjela Završnih svjedodžbi ovogodišnjoj generaciji srednjoškolaca u obrazovanju odraslih za zanimanje Prodavač/ica.

11. Lipanj 2018

“Zvjezdice 50+” na Festivalu multikulturalnosti u Puli

Proteklog vikenda naše neumorne Zvjezdice 50+ nastupale su kao gošće KUD-a Moricz Zsigmund na Festivalu multikulturalnosti u Puli. Čestitke našim Zvjezdicama!

28. Svibanj 2018

Održana podjela uvjerenja samostalnim knjigovođama

U petak 28.05. održana je podjela uvjerenja o osposobljenosti vrijednim samostalnim knjigovođama!

21. Svibanj 2018

Podjela svjedodžbi djelatnicima Doma za starije i nemoćne osobe “Atilio Gamboc” Umag

Uspješno je obilježen završetak verificiranog programa talijanskog jezika A1 za djelatnike Doma za stare i nemoćne osobe „Atilio Gamboc“ Umag.

09. Svibanj 2018

Pripreme za državnu maturu iz Matematike

Dragi maturanti, stručni tim naših suradnika - profesora matematike spreman je odgovoriti na sva vaša pitanja. Informacije i prijave do 25.05.2018. na tel. 741-116 i 720-370.
Obratite nam se s povjerenjem!

04. Svibanj 2018

Ciklus tečaja crtanja i slikanja uspješno priveden kraju

Čestitke grupi početnog tečaja crtanja i slikanja na uspješno završenom prvom ciklusu! Posebna zahvala voditeljici grupe, profesorici Jeleni Zec. Veselimo se nastavku i novim lijepim radovima!

20. Travanj 2018

Tečajevi Učilišta za treću životnu dob uspješno privedeni kraju

S diplomama u rukama i nasmješenih lica privedeni su kraju tečajevi Njemačkog jezika i Informatike u sklopu Učilišta za treću životnu dob. Zahvaljujemo profesoricama Marini Zelenika i Maji Mirić na suradnji i posvećenosti, a svim polaznicima iskrene čestitke!
Congratulazioni!

Strana 1 / 6  1 2 3 >  Zadnji