29. Kolovoz 2018

UPISI / ISCRIZIONI šk.g. 2018/2019 - OTVORENE PRIJAVE NA SVE PROGRAME!

22. Kolovoz 2018

Prijave na sve obrazovne programe za šk.g. 2018/2019. - USKORO!

11. Lipanj 2018

Svečana dodjela završnih svjedodžbi srednjoškolskog obrazovanja

U petak 08.06. u prostorijama umaškog Učilišta održana je svečana podjela Završnih svjedodžbi ovogodišnjoj generaciji srednjoškolaca u obrazovanju odraslih za zanimanje Prodavač/ica.

11. Lipanj 2018

“Zvjezdice 50+” na Festivalu multikulturalnosti u Puli

Proteklog vikenda naše neumorne Zvjezdice 50+ nastupale su kao gošće KUD-a Moricz Zsigmund na Festivalu multikulturalnosti u Puli. Čestitke našim Zvjezdicama!

28. Svibanj 2018

Održana podjela uvjerenja samostalnim knjigovođama

U petak 28.05. održana je podjela uvjerenja o osposobljenosti vrijednim samostalnim knjigovođama!

21. Svibanj 2018

Podjela svjedodžbi djelatnicima Doma za starije i nemoćne osobe “Atilio Gamboc” Umag

Uspješno je obilježen završetak verificiranog programa talijanskog jezika A1 za djelatnike Doma za stare i nemoćne osobe „Atilio Gamboc“ Umag.

09. Svibanj 2018

Pripreme za državnu maturu iz Matematike

Dragi maturanti, stručni tim naših suradnika - profesora matematike spreman je odgovoriti na sva vaša pitanja. Informacije i prijave do 25.05.2018. na tel. 741-116 i 720-370.
Obratite nam se s povjerenjem!

04. Svibanj 2018

Ciklus tečaja crtanja i slikanja uspješno priveden kraju

Čestitke grupi početnog tečaja crtanja i slikanja na uspješno završenom prvom ciklusu! Posebna zahvala voditeljici grupe, profesorici Jeleni Zec. Veselimo se nastavku i novim lijepim radovima!

20. Travanj 2018

Tečajevi Učilišta za treću životnu dob uspješno privedeni kraju

S diplomama u rukama i nasmješenih lica privedeni su kraju tečajevi Njemačkog jezika i Informatike u sklopu Učilišta za treću životnu dob. Zahvaljujemo profesoricama Marini Zelenika i Maji Mirić na suradnji i posvećenosti, a svim polaznicima iskrene čestitke!
Congratulazioni!

19. Travanj 2018

Umaško učilište na 6. Međunarodnom andragoškom simpoziju

Od srijede 18. do petka 20. travnja 2018. godine održava se 6. Međunarodni andragoški simpozij (MAS) u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih (ASOO). Na simpoziju sudjeluje Pučko otvoreno učilište „Ante Babić“ Umag koje predstavlja v.d. ravnateljica, Tatjana Vujić, prof. Simpozij je moguće pratiti uživo na sljedećoj poveznici https://www.youtube.com/channel/UCIvAYNokNYfX-PkZOPiW8UA/live .

Strana 1 / 5  1 2 3 >  Zadnji